До уваги платників податків!

 

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про проведення 26 квітня 2017 року об 11 год. 00 хв. в актовому залі Добропільської ОДПІ (перший поверх) за адресою: м.Добропілля, пров. Європейський,4 семінару на тему: «Проблемні питання в оподаткуванні при веденні бізнесу. Правила заповнення реквізитів у платіжних документах. Електронні сервіси ДФС України».

 

Довідки за тел: (06277) 2-88-69.

До уваги платників податків!

 

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про проведення 17 січня 2017 року о 10 год. 00 хв. в великому актовому залі  Добропільської міської ради (перший поверх) за адресою: м.Добропілля, вул. Першотравнева,83 семінару на тему: «Новації податкового законодавства щодо адміністрування податків, зборів, платежів у 2017 році».

Довідки за тел.: (06277) 2-88-69.

 

Конкурс відеосюжетів на тему: «Енергоефективність разом з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Від простого сьогодні, до складного в майбутньому»

 

 

Конкурс "Я вибираю енергосбереження"

На Всеукраинском турнире по дзюдо спортсмены Доброполья завоевали «серебро» и «бронзу»

В г. Кропивницком, Кировоградской области  16 сентября 2017 г. состоялся открытый Всеукраинский турнир по дзюдо среди юношей 2005-2006, 2007, 2008 г.р. в честь дня военного разведчика.

В турнире приняли участие более 200 спортсменов со всей Украины, среди которых были и воспитанники Добропольского ЦФЗН «Спорт для всех» под руководством тренера Пузикова Александра. Ребята боролись за звание сильнейшего, показали высокий уровень подготовки и хорошо выступили на соревнованиях, завоевав одну серебряную  и две бронзовые награды:

ІІ место – Луговой Ярослав;

ІІІ место – Белоус Константин, Колько Александр.

 

Призеры были награждены грамотами, медалями и памятными подарками от организаторов турнира.

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області надає цікаву та корисну інформацію щодо прав громадян в суді.

 

Як вирішити в суді проблеми, що виникають при примусовому виконання рішень?

Завершальною стадією судового розгляду справ є виконавче провадження, за правилами якого здійснюється примусове виконання рішень суду та інших органів. На стадії виконання рішень можуть виникати певні питання та проблеми, які неможливо вирішити без звернення до суду.

 

Після початку проведення на території нашої області антитерористичної операції стало актуальним питання отримання дублікатів виконавчих листів замість втрачених. Нашим читачам відомо, що органи державної влади в процесі переміщення з неконтрольованої українською владою території не мали змоги вивезти документацію. В такій же ситуації опинились і відділи державної виконавчої служби, які були вимушені залишити незакінчені виконавчі провадження в Донецьку та інших містах, де органи влади зупинили свої повноваження. А продовжувати вживати заходи з примусового виконання будь-якого рішення неможливо без наявності у державного виконавця виконавчого документа – у випадку рішення суду це виконавчий лист. Тому виникає потреба отримати дублікат виконавчого листа. Із такою заявою необхідно звернутись до суду, який видав виконавчий лист. Якщо виконавчий лист видавав суд, розташований у районі проведення антитерористичної операції, то звертатись необхідно до того суду на підконтрольній території, якому визначена його підсудність. Наприклад, підсудність Харцизького міського суду передана Добропільському міськрайонному суду. Знайти інформацію, який суд буде розглядати питання видачі дубліката виконавчого листа, можна на веб-сайті «Судова влада».

Не обійтись без суду і при необхідності виправити помилку, припущену у виконавчому листі. Якщо виконавчий документ не відповідає встановленим вимогам (наприклад, відсутні паспортні дані сторін або такі відомості зазначені невірно, відсутній підпис особи що видала виконавчий документ тощо), то державний виконавець не має можливості прийняти такий виконавчий документ до виконання та відкрити виконавчого провадження. Для реалізації права стягувача на виконання судового рішення необхідно привести у відповідність до вимог закону такий виконавчий документ.

В практиці державних виконавців зустрічаються виконавчі провадження, по яким наступають чи з’являються обставини, що ускладнюють виконання рішення. Наприклад, хвороба боржника або членів його сім’ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо. В таких випадках сторона виконавчого провадження, тобто і стягував, і боржник, мають можливість звернутись до суду із заявою про зміну способу і порядку виконання рішення. Взагалі спосіб і порядок виконання судового рушення – це визначена рішенням суду послідовність і зміст вчинення виконавчих дій державним виконавцем. Під зміною способу виконання рішення суду слід розуміти прийняття судом нових заходів для реалізації рішення в разі неможливості його виконання у спосіб, раніше встановлений, без фактичної зміни рішення суду по суті.

В такому ж порядку розглядаються і питання відстрочення або розстрочення виконання рішення. Суд має змогу відкласти чи перенести виконання рішення на новий строк, дозволити виконувати рішення не одночасно і в повному обсязі, а частинами і в строки, встановленні наперед.

 

Детальніше...

Патру́льна полі́ція  підрозділ Національної поліції України, що здійснює цілодобове патрулювання вулиць, а також першим реагує на виклики 102, з метою забезпечення публічного порядку і безпеки, захисту прав громадян, а також безпеки дорожнього руху.

В рамках соціального проекту "Книга для друга", організованого "Асоціацією учасників АТО Львівщини"для Добропільщини, бібліотека отримала цікаві, гарно ілюстровані книги для юних читачів. Під час літніх канікул дітвора з задоволенням познайомиться з новими виданнями. Велика вдячність сільському голові Тихоновій Л.Т. за доставку літератури до бібліотеки.