ПОРЯДОК    ДЕННИЙ

Позачергової тридцять  восьмої   сесії  сьомого  скликання, яка відбудеться  22.02.2017  року  о 11:00 год.в залі  засідань  Ганнівської  сільської  ради

 

1.     Про надання дозволу   на  розробку   детального плану  земельної  ділянки   для  об,єкту «Створення зелених  насаджень  в с.Ганнівка  по вул..Комарова, Добропільського району Донецької області (Будівництво Dream-Park)  в межах  населеного пункту.

 

2.     Про надання дозволу  на розробку детального плану  земельної  ділянки   для об,єкту:«Реконструкція  будівлі  дитячого садка (дошкільного навчального закладу) із прибудовою  приміщення  музично-розважальної зали для інтегрованих  занять  в с.Ганнівка?вул..Комарова ,30а Добропільського району  Донецької  області .

 

3.     Про надання дозволу   на  розроблення детального  плану  в с.Ганнівка вул..Комарова  для  зміни  цільового призначення   земельної  ділянки (кадастровий  номер  1422081100:02:000:0178) для  розміщення   промислового об,єкту.

 

4.     Про надання  згоди   на проведення  робіт з інвентаризації земель ,зайнятих  під господарськими   будівлями  і  дворами.

 

5.     Про затвердження   переліку  земельних  ділянок , які   виставляються   на  земельні  торги  в  2018  році.

 

    6. Про затвердження  та  зміну  складу  постійних  комісій .