Кожен з нас має бути вдячним всім ветеранам Великої Вітчизняної війни за Перемогу та пам’ятати, що багато людей жертвували своїм життям за ради нашого миру та благополуччя. Пам'ять про предків, які загинули за Батьківщину, - найголовніше багатство душі нашого народу. День Перемоги - це самий трагічний і самий радісний день в календарі наших с вами важливих історичних дат, він присвячений пам'яті полеглих воїнів, що захищали землю, дім, сім'ю, дітей…

28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників.
                 Цей день було засновано згідно з указом президента "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні".

                   В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. 

 

         

В нашому селі відбулося урочисте святкування присвячене цьому дню.

В нашому селі відбулося урочисте святкування присвячене цьому дню.

    

 Рятувальники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели для школярів та жителів с. Ганнівка Добропільського району громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Присутні отримали чудову можливість ближче познайомитися з героїчною професією рятувальників та покращити свої знання з безпеки життєдіяльності.

Фахівці Служби порятунку показали дітям пожежно-рятувальну техніку та спеціальне обладнання, одяг вогнеборців та засоби захисту від різних видів ураження. Дітям пояснили що таке вогонь та яку загрозу він несе, нагадали про неприпустимість ігор із сірниками й запальничками, а також повідомили, що у разі виникнення будь-якої надзвичайної події необхідно повідомити про неї дорослим та обов’язково зателефонувати до Служби порятунку за номером телефону «101».

Крім того, кожен мав змогу спробувати скористатися вогнегасником та подати воду із пожежного ствола. Адже дізнавшись більше про роботу вогнеборців, діти починають більш відповідально ставитись до правил безпеки, а практичні приклади надзвичайних ситуацій навчають дітей цінувати власне життя та життя оточуючих.

Акція була повчальною, корисною та цікавою. Працівники ДСНС у ігровій формі нагадали хлопчикам і дівчаткам основні чинники небезпеки осінньо-зимового періоду та порядок дій у разі надзвичайної пригоди. Відвідувачі залишилися задоволені та подякували рятівникам за цікаву зустріч.

 

Проводився також конкур малюнків присвячений темі "Спасибо деду за победу" 

                                               

Були запрошені ветерани та діти війни. З привітальним словом виступила голова сільської ради Тихонова Л.Т. В нашому клубі відбувся концерт, де таланти нашого села привітали піснями і танцями наших героїв та хвилиною мовчання вшанували тих хто загинув в боях за визволення України, та тих хто пройшов всі тяготи війни, але не дожив до цього дня. Всім виступаючим були вручені подарунки від народного депутата Кісельова А.М.

                                   

    

                                    

                                                

 

 

Після концерту всі бажаючі пішли висаджувати калину. Без калини не можна уявити й народної творчості. Багато складених пісень та віршів залишилося до наших часів. В піснях її рубінові плоди прирівнювали з мужністю та патріотичними почуттями, любов’ю до Батьківщини. Як символ вічної людської пам’яті та незнищенності, калину саджали на могилах померлих козаків та воєвод, які боролися за незалежність та свободу українського народу. Калина уособлює в собі все те, що робить нас людьми.

                        

 

Потім голова сільської ради Тихонова Лілія Тамазівна запросили всіх скуштувати сюрпу.

В ході Великої Вітчизняної війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців.

 

Саме в цей день пригадали імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.