30 вересня в нашому рідному серцю селі відбулося урочисте свято - "День села".

Голова нашої сільської ради Тихонова Л.Т. розповіла усім присутнім про виконану роботу в нашому селі, яка перетворює його с кожним днем все більше та яскравіше. З’являються нові об’єкти соціальної інфраструктури: стадіон з штучним покриттям, волейбольний майданчик, тротуар, дитячі майданчики та арт - об’єкти. Лілія Тамазівна згуртувала активістів, молодь для того щоб Ганнівка стала більш привабливою і комфортною для життя. В село прийшов малий бізнес, який також долучається до громадського життя.

Присутня на святі, заступник голови Добропільської районної ради, Ірина Стрепоченко привітала громаду Ганнівської сільської ради з святом, вручила подарунок сільському голові від ФОП Сметана Т.С. сертифікат на обслуговування в Салоні «BeautyStyle». Подяки Добропільської районної ради отримали активні громадяни сільської ради: Дмитро Борисов, Павло Юрчак, Володимир Глушко. Активістів нагороджено оберегами - рушниками, вишитими місцевою майстринею.

Ірина Петрівна подякувала мешканцям і Лілії Тихоновій за те, що вони приймають участь у всіх районних конкурсах та за те, що Ганнівка стала візитівкою Добропільського району.

На святі, як і годиться, вшанували самих маленьких мешканців: Ганну Поліводченко, Валентина Шнуренко, Юлію Цис, Артема Тремба та старійшин: Ляшенко Олександру Давидівну, Марущак Марію Іванівну. Їм вручено цінні подарунки.

На заході першокласників Ганнівської ЗОШ посвятили в козачата. Дітки порадували присутніх віршиками та козацькою піснею. Їм пов’язали галстуки з символікою держави та козацтва. Ганнівський сільський голова вручила подарунок дітлахам - сертифікат на закупку відеомонітору в клас.

    

Художні номери були підготовлені завідуючою Ганнівським БК Тетяною Заровньою. В цьому році художній колектив «Серденько» отримав звання народного.

Мешканці села отримали задоволення від концерту.

 

А на вулиці відбувалися змагання по волейболу між місцевою командою та представниками Добропільського ВГРЗ.  В кінці матчу всіх пригощали шурпою. 

Моє рідне село

 

Моє рідне село- світ дитинства чарівний,

Де тополі до неба, де безкрая ріка.

Кожен спогад про тебе такий неймовірний,

Кожна думка про тебе солодка й гірка.

Моє рідне село- мої злети й падіння.

Перша радість безмежна і сльози журби.

Ти пустило в мені своє вічне коріння,

Заронило у душу великі скарби.

Моє рідне село- моє перше кохання.

Перший мій поцілунок і прикрість невдач,

Моя перша помилка і перше прощання,

Перше рішення мудре і перше "пробач".

Моє рідне село- шира батьківська хата,

Де знайомий до болю кожен кущик в саду,

Де зростали зі мною дерева крислаті...

Я до них із поклоном ще раз підійду.

Моє рідне село- солов'їнії ночі,

Чебреців і акацій духм'яний нектар...

Усе те, що забути не можу й не хочу;

Це - життя мого частка, Божественний дар!..