28вересня в нашому селі відбулася подія, на яку чекала вся спортивна молодь села: було урочисто відкрито майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу. Побачити цю подію зібралися  місцеві жителі.

Для урочистого відкриття футбольного поля Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст.  приїхав  голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівський Павло Іванович. Це стало можливим завдяки реалізації проекту з облаштування 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям, в рамках відзначення 85-річчя Донецької області, за ініціативи та підтримки голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського.

   

На цьому святі були присутні та зустрічали Павла Івановича начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Мицик Володимир Петрович, генеральний директор ДТЕК «Добропіллявугілля» Юрій Якович Чередниченко, голова Добропільської районної державної адміністрації Дмитро Олександрович Кірносов, голова Добропільської районної ради Тамара Миколаївна Бєлянкіна, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Леонідович Стебель, заступник голови райдержадміністрації Наталя Петрівна Перекотій, Ганнівський сільський голова Лілія Тамазівна Тихонова, директор Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Войтюк Володимир Михайлович та інші.

Перерізали символічну стрічку відкриття Павло Іванович Жебрівський, Дмитро Олександрович Кірносов та Юрій Якович Чередниченко.

На початок функціонування площадки символічне місце у воротах зайняв голова Добропільської районної державної адміністрації Дмитро Олександрович Кірносов.  Перший удар по м’ячу зробив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівський Павло Іванович. Другий удар був за генеральним директором ДТЕК «Добропіллявугілля» Юрієм Яковливичем Чередниченко.

   

 

  Головою облдержадміністрації було вручено сертифікати на 3 спортивні майданчики з тренажерним обладнанням та 2 спортивні майданчики зі штучним покриттям, спортивну форму та інвентар, футбольну атрибутику в рамках програми розвитку масового футболу в Донецькій області та побажав успіхів і досягнень у спорті.