День незалежності України

За всю історію нашої країни, з часів формування української нації і до наших днів, українці неодноразово намагалися стати незалежними.

Вперше День незалежності України відзначили 16 липня 1991 року - в річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР. У постанові Про День проголошення незалежності України було написано таке:

"З огляду на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє: Вважати 16 липня Днем проголошення незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України".

Однак пізніше цю дату перенесли на 24 серпня. Саме 24 серпня 1991 Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Остаточно День незалежності України був підтверджений на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. З цього дня історія України змінилася назавжди.

Вважати День незалежності офіційним державним святом стали, починаючи з 1992 року. Основний закон нашої держави - Конституцію України - прийняли 28 червня 1996 року.

24 серпня 2017 року Україні виповниться 26 років. На честь свята в Києві пройде військовий парад, також у столиці та інших великих містах країни заплановані різноманітні святкові урочистості: від парадів вишиванок до патріотичних фестивалів.

 

В рамках святкування Дня незалежності України в нашому селі відбувся урочистий захід.

  

       З вітальною промовою до  присутніх звернулася голова сільської ради Тихонова Ліля Тамазівна, висловила  щиру подяку всім жителям  за любов та вірність рідній державі, за внесок у розвиток та добробут сільської ради, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами будує нашу державу.

З нагоди святкування Дня Шахтаря Голова сільської ради вручила подарунки шахтарям нашого села, які пропрацювали на цій почесній праці більше 10 років.

 

 Концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями та запальними танцями.