Сходи громадян за участю дільничного та представників виконавчої влади - ефективна форма взаємодії з населенням. В селі Ганнівка відбувся сход громадян, в якому взяли участь дільничний Астахов Роман та голова Ганнівської сільської ради Тихонова Ліля Тамазівна .

 

 

Традиційно, на заході обговорювалися питання, що належать до компетенції правоохоронних органів, а саме роботи дільничного інспектора поліції Романа Астахова, який обслуговує дану територію. Роман почав свій виступ зі звіту про виконану роботу, розповів про криміногенну обстановку в селі. Ганнівка теми шахрайств з банківськими картками та мобільними телефонами. Дільничний інспектор знову навів конкретні приклади і дав практичні поради як не стати жертвою таких зловмисників.

 

Робота дільничних інспекторів дуже складна і важлива. Головна мета цієї роботи — попередити скоєння правопорушень і злочинів. А в цій справі без встановлення чесного спілкування з жителями своєї ділянки досягти позитивних результатів неможливо. Щирість і чуйність, допомога і порада дільничного інспектора відіграє величезну, часом вирішальну роль у долі людини, зазначив Роман.